Новини

Оновлення ПЗ для ресивера Samsung SMT 5320!

Шановні Партнери, інформуємо Вас про те, що в середу 07 травня з 11:30 до 16:00 в ефірі буде знято актуальну версію ПЗ для ресивера Samsung SMT 5320 і активовано проміжну (v110), на яку ця категорія боксів не встигла своєчасно оновитися за деяких причин.

Для оновлення проміжної версії ПЗ ресиверів Samsung у вище зазначений термін, необхідно виконати наступний алгоритм:

- переконатися, що значення розстановки портів DiSEqC відповідає дефолтним параметрам установки Viasat;

- від’єднати мережевий кабель ресивера від розетки;

- знову ввімкнути його і дочекатися моменту, коли на передній панелі одночасно загоряться три індикатори (зелений - жовтий - червоний);

- в цей момент на ПДУ необхідно натиснути кнопку «Повернення» (розташовується на ДУ внизу зліва від курсора - з круговою стрілкою) і далі відразу (без паузи) за допомогою цифрових кнопок на ДУ ввести комбінацію: 2465;

- увійшовши до сервісного Меню завантажувача (на фіолетовому тлі), необхідно натиснути кнопку EPG на пульті, після чого в наступному розділі потрібно змінити параметри для завантаження ПЗ (див. Фото нижче; ввести в бокс аналогічні):

- зберегти внесені зміни кнопкою ОК.

Відбудеться повернення на попередній рівень, після чого розпочнеться процес оновлення програмного забезпечення, яке візуально буде відображатися у вигляді відсоткової шкали виконання у верхній частині екрану. Після завантаження і зміни ПЗ ресивер автоматично перезавантажиться.

На другому етапі цього процесу необхідно виконати повторне завантаження вже актуальної версії ПЗ (завантажена версія 110 зміниться на d25) після 16:00 07 травня 2019 року.