Новини

Viasat пропонує новим абонентам спеціальний пакет «Національний»

Напередодні запланованого вітчизняними медіагрупами на 2-ий квартал 2019 року кодування супутникового сигналу Viasat пропонує новим абонентам для перегляду спеціальний тарифний пакет «Національний», який включає рейтингові та національні телеканали за 29 грн/місяць. Підключайтесь до офіційного оператора супутникового телебачення.

 

Обладнання, необхідне для прийому закодованого сигналу (супутникові ТВ-приймачі) вже сьогодні можна придбати в більшості українських гуртових та роздрібних мереж, на e-commerce веб-платформах та у офіційних операторів супутникового телебачення. Зокрема, Viasat здійснюватиме продаж цифрових супутникових приймачів за рекомендованою ціною 1099 грн за одиницю.

 

Нагадаємо, кодування супутникового сигналу в Україні здійснюється з метою захисту прав виробників та правовласників контенту.  Такий підхід до трансляції контенту притаманний усім розвиненим європейським ринкам, тому його прийняття дозволить українським телемовникам не лише захищати контент від піратства та незаконного мовлення без ліцензії, а й відповідати міжнародним індустріальним стандартам.

 

Приємного перегляду!

Команда Viasat