Новини

Зміни в програмній пропозиції Viasat абонентам «Домашнього ТБ». Зустрічаємо нові телеканали!

Шановні абоненти,

 

Телеканал TV XХІ (№121 в ЕПГ) буде виключено з програмної пропозиції Viasat абонентам «Домашнього ТБ» з січня 2018 року.

 

Натомість до зимового сезону ми приготували для наших абонентів приємний сюрприз -- зустрічаємо канали Bolt, Paramount Comedy, Star Cinema і Star Family на «Домашньому ТБ»!

 

Bolt (№124 в ЕПГ) – телеканал з контентом вітчизняного виробництва, орієнтований на чоловічу аудиторію. Bolt – це кращі серіали двох ведучих українських кіностудій: Film.ua і Star Media, які широко відомі не лише в країнах СНД, а й в усьому світі. В ефірі каналу ви побачите серіали «Шулер», «Нюхач», «Винищувачі», «Балада про Бомбера», «Життя і пригоди Мішки Япончика», «Незламна»/«Битва за Севастополь» та інші, а також тематичні програми про закулісся світу кіно, топ серіалів, історії створення відомих фільмів і багато іншого, не менш цікавого.

 

Paramount Comedy (№125 в ЕПГ) – розважальний телеканал. В ефірі кращі комедійні серіали, найвдаліші скетчі, анімації та зарубіжний стендап, а також культові сучасні шоу.

 

Star Cinema (№ 126 в ЕПГ) – програмне наповнення каналу ґрунтується на контенті вітчизняного кіновиробника Star Media, який постійно оновлюється. Рейтингові фільми і серіали, які користуються постійним попитом протягом багатьох років. Канал Star Cinema - це також новини зі світу кіно, історії зі знімальних майданчиків про особливості кіновиробництва.

 

Star Family (№ 127 в ЕПГ) – це сімейне ТБ, в якому контент сформований з урахуванням інтересів як самих маленьких глядачів, так і дорослої аудиторії. Кожен знайде для себе найкраще і найцікавіше. Для дітей - корисні програми. Для підлітків - пізнавальні та цікаві докудрами. Для жіночої аудиторії - телевізійні серіали і кращі фільми про кохання. Для чоловіків - справжнє суворе кіно. Бібліотека каналу - тільки якісний контент від провідного вітчизняного кіновиробника Star Media.

 

Канал Bolt буде доступний абонентам тарифних пакетів: Зручний, Оптимальний, Преміальний. Канали Paramount Comedy, Star Cinema і Star Family будуть доступні абонентам тарифних пакетів Оптимальний та Преміальний.

 

Приємного перегляду!

Команда Viasat