Новини

Оновлення програмного забезпечення

Шановні абоненти,

 

30.05.2017 ми починаємо оновлення програмного забезпечення тюнерів супутникового телебачення Viasat.

Оновлення ПЗ необхідно для стійкого отримання сигналу з супутника. В останні місяці відбулося багато змін в параметрах мовлення українських і зарубіжних каналів. Ми повинні оновити ПЗ для того, щоб ви могли продовжувати дивитися супутникові канали.

Оновлення ПЗ відбувається автоматично в режимі тюнера Stand By або під час перегляду окремих каналів (зокрема каналу 202 (Viasat Nature)).

Як перевірити, що ПЗ оновлено? Інформацію про версію ПЗ можна знайти в меню тюнера. Остання версія має номер e22. Зайдіть в Меню -> Настроювання -> Інформація про приймач -> «Release Number: e22» / «№ випуску: е22».

 

Як оновити ПЗ:

  • Увімкнить тюнер в електромережу та перевірте, що він підключений до супутникової антени;
  • Увімкніть телевізор на каналі 202 (Viasat Nature) та дочекайтесь початку оновлення ПЗ (синій екран із прогресором). Ми надсилаємо команду на оновлення ПЗ кожні 5 хвилин.
  • Щойно Ви побачите, що оновлення розпочалося, будь ласка, не вимикайте тюнер і не перемикайте канали, доки процесс оновлення ПЗ не завершиться на 100%. За часом він може тривати від 15 до 20 хвилин.
  • Або залишіть тюнер в режимі Stand By (тюнер підключений до електромережі та антени, вимкнений з пульта, на передній панелі світиться червоний світлодіод).
  • Після того, як оновлення ПЗ відбулося, дивіться канали у звичному режимі.

 

Якщо під час оновлення ПЗ у вас виникли труднощі, просимо звертатись на лінію технічної підтримки 044 4010404.