Новини

Нові пізнавальні канали в пакетах Оптимальний і Преміальний HD «Домашнього ТБ»

З 1 травня 2017 року абонентам пакетів "Оптимальний" і "Преміальний HD" послуги «Домашнє ТБ» ми пропонуємо чотири нових пізнавальних канали:

Эпоха (№203 в ЕПГ) – цілодобовий документальний телеканал про осіб, події, винаходи та відкриття, вкарбованих великими літерами в історію людства.

http://viasat.ua/ua/channels/epoha

 

Терра (№237 в ЕПГ) -- Ми могли б досліджувати планету за планетою, відкривати нові світи і тримати зірки в долонях. Але вирішили брати від життя по максимуму! Тут, вдома, на землі! Йти туди, де горизонт ніколи не закінчується, де кожна нова вершина - це привід підкорити ще більше вершин. Бігти, стрибати, плавати, сміятися, радіти дощу. Бути вільним як птах і летіти назустріч мріям! Ми вирішили обійти всю землю і розповісти про кожен її сантиметр. Про її загадки і прекрасні місця, про те, що знає кожен і про те, що приховано від звичних очей.

http://viasat.ua/ua/channels/terra

 

Фауна (№236 в ЕПГ) -- Телеканал «Фауна» - це перший український телеканал про тваринний світ, який існує на нашій Планеті.Телеканал представляє все розмаїття життя. Загадкові і відомі, жахливі або милі - все це частина нашого світу, який з давніх часів оберігає богиня Фауна.

http://viasat.ua/ua/channels/fauna

 

Наука (№238 в ЕПГ) -- науково-популярний пізнавальний канал про досягнення науки. Канал присвячений унікальним розробкам, технологіям майбутнього, науковим відкриттям та інноваціям. Завдання каналу - легко і доступно розповісти глядачам про світ наукових відкриттів, винаходів, досягнень і нових технологій.

http://viasat.ua/ua/channels/nauka_channel

 

Слідкуйте за нашими анонсами.

Команда Viasat