Новини

Зустрічаємо канали Food Network і Дача в пакетах супутникового ТБ Viasat

Спеціально до літнього дачного сезону ми приготували для наших абонентів приємний сюрприз - нові канали про смачну їжу і секрети домашнього господарства! Зустрічаємо Food Network і «Дача» на Viasat!

 

Food Network (№251 в ЕПГ) пропонує новий підхід до передач про їжу, з акцентом на найсміливіших і розважальних проектах у цьому жанрі. Це нетиповий кулінарний канал. Один з найбільш швидкозростаючих брендів, що входять в категорію розважальних каналів у Великобританії і на території Європи, Близького Сходу і Азії. Це канал, бібліотека якого наповнена програмами, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах. Канал буде доступний для абонентів пакетів Престижний HD Преміум, Престижний Преміум, Престижний HD, Престижний.

 

«Дача» (№254 в ЕПМ) - на цьому телеканалі зібрані актуальні відео про садівництво і рослинництво для любителів присадибного господарства, а також програми про будівництво і створення дизайнерських виробів своїми руками. Герої програм - визнані фахівці в своїх областях.

 

Слідкуйте за нашими анонсами!

Команда Viasat