Новини

Зміни в програмній пропозиції Viasat абонентам послуги «Домашнє ТБ»

Шановні абоненти,

 

У зв’язку з тим, що телеканали Trace Sport Stars (№307 в ЕПГ), Trace Sport Stars HD (№338), Trace Urban (№406), Trace Urban HD (№405) та Vintage TV (№410) не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та національного законодавства, Viasat виключає їх зі своєї пропозиції та з Електронного Програмного Гіда.

 

Натомість з 20 березня ми пропонуємо абонентам послуги «Домашнє ТБ» телеканал Food Network (№251 в ЕПГ). Найближчим часом у пропозиції також з’являться канали XSport HD (№326) та ZIK HD (№ 19).

 

Food Network – нетиповий розважальний кулінарний канал, пропонує новий підхід до передач про їжу, роблячи акцент на найсміливіших і розважальних проектах в цьому жанрі. В ефірі каналу програми, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах, біографії шеф-кухарів і ведучих, рецепти страв і багато іншого. Канал буде доступний в пакетах «Оптимальний» та «Преміальній HD».

 

XSport HD – український спортивний телеканал, який пропонує глядачам унікальний інформаційно-аналітичний контент, прямі трансляції вітчизняних спортивних змагань, програми з екстремальних видів спорту та пізнавально-розважальні програми в HD-якості. Канал буде доступний в пакеті «Преміальний HD».

 

ZIK HD – телеканал завжди йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється, прагнучи давати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми. Головні події, документальні фільми, публіцистичні передачі, журналістські розслідування в HD-якості. Канал буде доступний в пакеті «Преміальний HD».

 

Приємного перегляду!

 

Команда Viasat