Новини

Viasat пропонує абонентам «Домашнього ТБ» нові телеканали

Шановні абоненти,

 

Віднині Viasat пропонує абонентам послуги «Домашнє ТБ» низку нових телеканалів:

 

ПравдаТУТ (№31 в ЕПГ) -- цілодобовий інформаційний телеканал. Щодня в ефірі звучать свіжі новини, актуальні інтерв'ю, музичні дебюти, оцінки та коментарі головних подій країни і світу. ПравдаТУТ - телеканал твого міста. Інформаційно, доступно, актуально.

 

RTI (№32 в ЕПГ) — український інформаційно-музичний телеканал, який працює в форматі Radio Vision. Канал дає глядачам актуальну інформацію з політичного, суспільного, культурного життя України та світу. Весь ефірний контент подається в форматі тут і зараз – в прямому ефірі. Канал є повністю інтерактивним, адже глядачі можуть долучитись до прямого ефіру у будь – який момент. 

 

«Центральний канал» (№34 в ЕПГ) -- це енциклопедія життя столиці та столичного регіону. Головні події – оперативно та об’єктивно. Головні проблеми – глибоко та компетентно. Життя Києва та Київської області цілодобово знаходиться в центрі уваги служби інформації програми «За київським часом» та «Голос Києва». Життя регіонів України оперативно відстежує команда Першого громадського в програмі «Час країни». В теле та радіо студіях каналу провідні фахівці експерти обговорюють найважливіші проблеми.

 

Телеканал «Настоящее время» (№73 в ЕПГ) -- це новинний та інформаційний бренд для російськомовної аудиторії по всьому світу. В програмній сітці каналу – новини кожну годину, пряма трансляція новинного блоку «Настоящее время», «Настоящее время: Америка» з новинами з усього світу та США, авторські програми, ток-шоу, документальні фільми та передачі присвячені мандрівкам та бізнесу.

 

Канали доступні абонентам всіх тарифних пакетів послуги «Домашнє ТБ».

 

Бажаємо приємного перегляду!

 

Команда Viasat