Новини

Нові канали на «Домашньому ТБ»

Послуга «Домашнє ТБ» з 01 жовтня 2016 року поповнюється новими каналами:

 

Outdoor Channel (#235) – провідний американський канал про природу, пригоди та активний відпочинок просто  неба.  Захоплюючі шоу про полювання, риболовлю, подорожі та дику природу будуть до смаку не тільки чоловікам – програми каналу оптимізовано для сімейного перегляду.  Канал було засновано 1993 року.  Outdoor Channel є серед лідерів світового піднавального телебачення. Пакети: «Оптимальний», «Преміальний HD».

 

Travel Channel  (#325) – довгоочікуваний та надзвічайно популярний пізнавальний канал відтепер з «Домашнім ТБ»!  Travel Channel – це визначний телевізійний бренд.  Програма каналу включає відомі розважально-пізнавальні шоу про подорожі, відпочинок, готелі та цікаві місця по всьому світі.  Якісна картинка та звук, позитивний настрій та цікавинки з усього світу будуть до смаку всій родині.  Пакети: «Оптимальний», «Преміальний HD».

 

«5 канал» (#60) – на прохання глядачів включаємо до нашої пропозиції  «5 канал», провідний український новинний ресурс. «5 канал» буде доступний глядачам в усіх пакетах «Домашнього ТБ».

 

Бажаємо приємного перегляду!