Новини

Нові канали у послузі супутникового телебачення Viasat

З 01 жовтня 2016 року послуга супутникового телебачення Viasat поповнюється новими каналами:

 

Outdoor Channel (#235) – провідний американський канал про природу, пригоди та активний відпочинок просто неба.  Захоплюючі шоу про полювання, риболовлю, подорожі та дику природу будуть до смаку не тільки чоловікам – програми каналу оптимізовано для сімейного перегляду.  Канал було засновано 1993 року.  Outdoor Channel є серед лідерів світового пізнавального телебачення. Пакети: «Престижний», «Престижний Преміум», «Престижний HD Преміум», «Престижний HD».

 

Travel Channel  (#325) – довгоочікуваний та надзвічайно популярний пізнавальний канал відтепер доступний нашим глядачам!  Travel Channel – це визначний телевізійний бренд.  Програма каналу включає відомі розважально-пізнавальні шоу про подорожі, відпочинок, готелі та цікаві місця по всьому світі.  Якісна картинка та звук, позитивний настрій та цікавинки з усього світу будуть до смаку всій родині.  Пакети: «Престижний», «Престижний Преміум», «Престижний HD Преміум», «Престижний HD».

 

Kvartal TV (#14)  – новий розважальний канал для всієї родини, створений на основі шоу та кінопроектів Студії «Квартал 95».  Гуморістичні програми та  сімейне кіно є дуже популярними в українського глядача. Понад 1.000 годин власного унікального контенту щороку, нові програми та вже знайомі проекти – вся улюблена продукція Студії «Квартал 95» відтепер на одному каналі!  Канал буде доступний глядачам в усіх пакетах послуги супутникового телебачення Viasat.

 

«5 канал» (#60) – на прохання глядачів включаємо до нашої пропозиції  «5 канал», провідний український новинний ресурс. «5 канал» буде доступний глядачам в усіх пакетах послуги супутникового телебачення Viasat.

 

Бажаємо приємного перегляду!