Новини

Зміна власника Viasat Україна

У структурі власників платформи платного телебачення Viasat в Україні відбулися зміни: MTG продає український бізнес супутникового та Інтернет телебачення Групі  1+1 Медіа. Угоду між двома компаніями має погодити Антимонопольний Комітет України.

Viasat в Україні є визнаним лідером на ринку платного телебачення, і має багаторічний досвід у супутниковому платному телебаченні, а також володіє нещодавно запущеною платформою Інтернет телебачення.  Бренд Viasat обіймає провідні позіції у показниках знання бренду серед інших платформ платного телебачення в Україні.  Знання телевізійного контенту, багаторічні відносини з провідними телеканалами та виробниками телевізійного контенту дають змогу Viasat надавати високоякісну пропозицію контенту українському глядачеві.  Партнерство з Групою 1+1 Медіа, одним з лідерів медіа ринку України, забезпечує надійне підгрунтя для подальшого розвитку наших послуг у платному телебаченні.

“Viasat Україна  має значний досвід у послугах платного телебачення, як супутникового, так і Інтернет ТБ.  Альянс з Групою 1+1 Медіа, визнаним лідером українського медіа бізнесу, дає нам нові можливості для створення нових пропозицій із поєднанням послуг у ТБ та VOD, які зроблять життя наших клієнтів кращим завдяки якісному дозвіллю.” – говорить Світлана Міщенко, в.о. директора Viasat в Україні.

Viasat Україна продовжує працювати у звичному режимі, надаючи послуги клієнтам та виконуючи зобов’язання за договорами із бізнес партнерами.

Viasat разом з Групою 1+1 Медіа діятимуть в рамках стратегії сталого розвитку послуг платного телебачення в Україні.  Ринок телебачення та відео послуг зараз зростає, він має широкі перспективи на тлі зростаючого споживацького попиту.  Ми плануємо продовжувати підтримку та подальший розвиток мультитехнологічних рішень у послугах платного ТБ, включаючи супутникове телебачення та Інтернет телебачення та відео сервіси.

 

Про Viasat
ТОВ Віжн ТБ (знак для товарів та послуг Viasat, www.viasat.ua) / Viasat Україна є провайдером послуг супутникового телебачення та Інтернет телебачення. ТОВ Віжн ТБ існує з 2006 року, головний офіс компанії знаходиться у Києві, Україна.
www.viasat.ua

 

Про MTG
MTG (Modern Times Group MTG AB) є провідноїю міжнародною медіа групою – за детальною інформацією звертайтесь на www.mtg.com.

 

Про Групу 1+1 медіа
Група 1+1 медіа — один з найбільших медіа-холдингів України. Бачення групи — ми прагнемо стати найкращою українською медійною компанією з європейськими цінностями та створювати контент, який змінює уявлення людей про світ та про себе.
http://media.1plus1.ua/