Новини

Нові канали Milady Television, «Cоціальна країна» і ТРК «Чорноморська»

Шановні абоненти!

Раді повідомити, що з 17 вересня 2015 року Viasat надає своїм абонентам доступ до каналів Milady Television (№261 в ЕПГ), «Cоціальна країна» (№54 в ЕПГ) і ТРК «Чорноморська» (№372 в ЕПГ).

Milady Television – український розважально-пізнавальний та інформаційний канал для жінок. В ефірі каналу програми власного виробництва та популярні фільми і серіали, які дарують гарний настрій. Краса, мода, макіяж, секрети знаменитостей, цікаві новини і подорожі.

«Cоціальна країна» – в концепцію каналу закладена допомога у вирішенні щоденних проблем мільйонів українців. Громадянські права, соціальний захист, пенсійне забезпечення, ЖКГ, медицина, освіта, виховання дітей, відпочинок. Телеканал виступає компетентним порадником, який налаштований на відкритий діалог з глядачем.

ТРК «Чорноморська» - телеканал для всієї сім’ї, основу мовлення якого складають програми інформаційної, соціальної, культурно-мистецької, науково-просвiтницької, розважально-музичної та дитячої тематики. Особливу увагу телеканал приділяє висвітленню подій в анексованому Криму та окупованому Донбасі, проблемам переселенців з зони АТО.

Канали доступні всім абонентам Viasat.

Бажаємо вам приємного перегляду!

 

З повагою,
Команда Viasat