Новини

Eurosport подарує яскраву гаму спортивних емоцій незрячим і слабозорим дітям

Телеканал проведе благодійну акцію в партнерстві з оператором супутникового телебачення VIASAT за підтримки Українського товариства сліпих
 

Еurosport, флагманський спортивний канал Discovery Networks, проводить всеукраїнську благодійну акцію «Необмежений погляд», яка подарує яскраву гаму спортивних емоцій школярам, що мають проблеми із зором.

2 вересня учні Школ-інтернатів для сліпих і слабозорих дітей в Києві, Львові, Мукачеві і Слов’янску отримають у подарунок спеціальні м'ячі для гри в футбол і голбол. Акція проводиться в партнерстві з оператором супутникового телебачення VIASAT за підтримки Українського товариства сліпих (УТОС).


«Спорт і дитинство нероздільні – рухливі ігри та фізичні вправи приносять радість і сприяють зміцненню здоров'я, вони необхідні для всебічного розвитку дитини. Незрячі та слабозорі школярі цікавляться спортом – вони люблять командні змагання та спілкування з однолітками. Eurosport підтримує їхнє прагнення та дарує їм м'ячі, аби створити ще більше можливостей для спортивного дозвілля» – коментує Анна Пак, директор з дистрибуції каналів Discovery Networks в Україні, Молдові, країнах Балтії та Білорусі.

 «Ми раді підтримати ініціативу нашого партнера Eurosport із організації спортивного дозвілля в школах. Сподіваємося, що радість спортивних ігор і почуття своєї команди додадуть дітям позитивних емоцій в новому навчальному році» – каже Оксана Ферчук, в.о. генерального директора Viasat.
 

При виборі подарунка Eurosport керувався рекомендаціями УТОС, об'єднавши свій спортивний досвід з експертизою професіоналів, які не з чуток знають, як допомогти незрячим і слабозорим дітям у їхньому розвитку та організації приємного та корисного дозвілля.

Вручення спортивного спорядження у м. Києві проведуть представники Еurosport і Viasat. У м. Львові, Мукачеві, Слов’янську вручення проведуть представники Viasat.