Новини

Зміни в умовах надання програмної послуги Viasat та послуги Viaplay

З 1 жовтня 2014 вступають в дію такі зміни в умовах використання програмної послуги Viasat: 

- Для абонентів з пакетом каналів «Престижний» та поточної абонентською платою 99 грн / міс або 109 грн / міс щомісячна абонплата підвищується до 119 грн / міс, а також надається доступ до перегляду преміального кіно-каналу «TV1000 Megahit» строком до 31.12.2014 . 

- Для абонентів з пакетом каналів «Престижний HD» »та поточної абонентською платою 149 грн / міс або 159 грн / міс щомісячна абонплата підвищується до 169 грн / мес, а також надається доступ до перегляду преміального кіно-каналу« TV1000 Megahit »строком до 31.12 .2014. 

- Для абонентів, що вибрали для перегляду пакет каналів «Престижний Преміум» з поточною абонентською платою 139 грн / міс щомісячна абонплата становитиме 149 грн / міс. 

- Для абонентів, що вибрали для перегляду пакет каналів «Престижний Преміум» з поточною абонентською платою 139 грн / міс щомісячна абонплата становитиме 149 грн / міс. 

- Для абонентів, що вибрали для перегляду пакет каналів «Престіжиій Преміум» з поточною абонентською платою 169 грн / міс щомісячна абонплата становитиме 179 грн / міс. 

- Для абонентів, що вибрали для перегляду пакет каналів «Престіжниій Преміум» з поточною абонентською платою 199 грн / міс щомісячна абонплата становитиме 219 грн / міс. 

- Абонплата за перегляд пакетів Viasat на додаткових телевізорах (послуга «Мульти ТВ») збільшується на 10 грн / міс. 

Для решти абонентів Viasat перелік каналів і розмір щомісячної абонентської плати залишаються без змін. 

Знижки на абонплату для учасників програми лояльності «Viasat Бонус» будуть розраховані відповідно до зміненої абонентською платою, починаючи з рахунку за використання послуг Viasat в жовтні 2014 року. Процентні ставки знижок залишаються без змін. 

Підвищення тарифів - це вимушений крок, об'єктивною причиною якого стало значне падіння курсу національної валюти. Viasat і партнерська мережа імпортує програмний продукт (платні канали) і клієнтське обладнання. Тому вартість наших послуг значно залежить від стабільності курсу гривні. Більше півроку Протяг ми робили все можливе, щоб не допустити підвищення абонплати. На жаль, нинішній курс гривні не залишає можливості до подальшого стримування зростання тарифів. 

Разом з вами Viasat сподівається на поліпшення економічної ситуації в нашій країні. Ми залишаємося лідером в якості й обсязі послуг супутникового телебачення т при найменшій можливості запропонуємо своїм абонентам спеціальні акції та програми з єдиною метою: зберегти наші відносини і задовольнити потреби українців в супутниковому телебаченні світового рівня. 

Дякуємо за розуміння і підтримку!