Новини

Гарячі новинки від оновленого каналу AMC: не пропустіть старт нових серіалів!

Як ми вже повідомляли Вам, міжнародна компанія AMC Networks International та Universal Distribution, дистриб’ютор телеканалів, запустили телеканал AMC на базі існуючої з 2005 року російськомовної версії фільмового каналу MGM.


Оновлений канал AMC пропонує нам зі старту кілька захоплюючих прем’єр, які не варто пропускати:
«Зупинись і гори»/Halt and Catch Fire, телесеріал, в ефірі каналу з 21.04.2015:  захоплюючий сюжет, який дещо нагадує канву культових «Божевільних»/Madmen – ностальгічної телесаги про початок епохи портативних комп’ютерів, про часи, коли маленькі гаражні фірми мали всі шанси вирвати лідерство у промислових комп’ютерних гігантів та захопити значущий шмат нового ринку.  Динамічний сюжет, сповнений непересічними персоналіями та точними історичними деталями чекає на Вас!
«Розділення»/ The Divide, телесеріал, в ефірі з 21.04.2015:  напружений детектив про сенсаційну кримінальну справу, де несподівано з’являються нові свідчення, які можуть вплинути на рішення про страту головного обвинуваченого.  До справи долучаються десятки нових гравців, медіа, приватні інтереси і кримінальна справа перетворюється на епічну битву добра і зла.
В майбутньому AMC також порадує кіноманів:  АМС придбала міжнародні права на один з найочікуваніших телесеріалів в світі - «Бійся ходячих мерців». Це спін-офф всесвітньовідомого серіалу «Ходячі мерці».  Компанія АМС заявляє, що планує транслювати на своєму каналі кожну серію «Бійся ходячих мерців» через 24 години після її американської прем’єри.


Слідкуйте за нашими анонсами!


З повагою,
Команда Viasat