Новини

Клієнти «Домашнього інтернету» від «Київстар» зможуть дивитися ТБ-канали Viasat

«Київстар» спільно з Viasat готують до запуску нову програмну послугу телебачення і відео за запитом, яка стане доступною для підключення абонентам «Домашнього інтернету» від «Київстар». Вже влітку 2015 року жителі Кривого Рогу і Житомира отримають доступ до широкого вибору ТБ-каналів, серед яких національні українські канали, канали провідних міжнародних виробників, а також канали власного виробництва Viasat. Серед них – кіноканали TV1000, TV1000 Premium, TV1000 Megahit, TV1000 Comedy, TV1000 Action та пізнавальні Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature. Користувачі послуги також отримають доступ до великої бібліотеки відео, в якій можна буде вибрати для перегляду останні новинки кіно, телешоу, музичних і пізнавальних програм.

«Для пілотного запуску послуги ми обрали два міста. Трохи пізніше, восени, ми зможемо надавати дану послугу вже по всій території України, а саме у всіх містах присутності «Домашнього інтернету» від «Київстар», – ділиться планами Олена Індукаєва, менеджер проекту в «Київстар».

«Viasat радий представити клієнтам «Київстар» телевізійний продукт світової якості, – каже Володимир Морін, керівник проекту у Viasat. – Користувачі інтернет-послуги із впровадженням нашого проекту отримають зручний доступ до більш ніж 100 каналів лінійного телебачення і великої бібліотеки відео. Новинки світового кіно, пізнавальні програми, дитячі та спортивні передачі будуть доступні в зручному форматі з докладним програмним гідом і сучасними функціями користувача. Ми віримо, що високі стандарти якості телевізійного продукту Viasat та інноваційний підхід до телевізійної послуги відкриють для клієнтів «Київстар» нові можливості для сімейного дозвілля та розваг».

Послуга «Домашній інтернет» надається за технологією FTTB. Вона передбачає синхронний канал передачі даних, високу швидкість і надійність зв'язку. На даний момент «Київстар» охопив послугою 130 міст України, в яких нею користуються більше 835 тис. абонентів. До волоконно-оптичних ліній зв'язку підключено понад 45 тис. багатоквартирних будинків, де проживають майже 4,5 млн українських сімей.

Довідка про Viasat
Viasat (www.viasat.ua) – перший ліцензований провайдер платного цифрового супутникового телебачення в Україні. Viasat в Україні є частиною MTG (Modern Times Group). MTG – провідний міжнародний медіахолдинг, діяльність якого охоплює 4 континента і включає в себе підприємства у сфері ефірного телебачення, платного телебачення, радіомовлення та програмного виробництва. www.mtg.com

Довідка про «Київстар» 
«Київстар» – український оператор телекомунікацій, надає послуги  зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних і фіксованих технологій. Послугами оператора користується понад 25 млн клієнтів мобільного зв’язку і близько 800 тис. – широкосмугового інтернету. 
Акціонери «Київстар» – міжнародна група VimpelCom Ltd. (Нідерланди), володіє телекомунікаційними активами у країнах СНД, Європи, Азії та Африки. Акції VimpelCom Ltd. знаходяться у вільному обігу на фондовій біржі (NASDAQ), Нью-Йорк. 
Мобільна мережа «Київстар» охоплює всі великі та малі міста України, а також понад 28 тис. сільських населених пунктів, усі основні національні й регіональні траси, більшість морських та річкових узбереж. 
Волоконно-оптична мережа «Київстар» для швидкісної передачі даних має загальну довжину понад 47 тисяч кілометрів, і ємність зовнішніх каналів понад 600 Гбіт/с. Оператор надає послуги міжнародного роумінгу в 195 країнах на 5 континентах. 
«Київстар» понад 17 років працює в Україні, і є найбільшим платником податків, а також одним з найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією. 
За додатковою інформацією звертайтеся: pr@kyivstar.netwww.kyivstar.ua