Домашнє ТБ

«Домашнє ТБ» - спільна пропозиція національного телеком оператора «Київстар» і міжнародного лідера телеіндустрії «Viasat».

«Домашнє ТБ» - послуга інтернет телебачення і відеобібліотеки з легальним контентом від провідних українських та міжнародних ТВ-каналів і студій.

«Домашнє ТБ» доступне за передплатою абонентам мережі «Домашній Інтернет» від Київстар. Мобільним додатком можна скористатися в межах дії покриття мережі «Домашній Інтернет» від Київстар.

«Домашнє ТБ» доступне для перегляду на будь-яких цифрових і аналогових телевізорах за допомогою ТВ-тюнера, на смартфонах і планшетах iOS або Android, а також на комп'ютерах через web-інтерфейс.

«Домашнє ТБ» дає можливість мультиекранного доступу: перегляд різного контенту можливий з 4 пристроїв одночасно - одного телевізора і 3 гаджетів. Завдяки мультиекранному доступу кожен з членів сім'ї зможе підібрати ТБ-програму або відео на свій смак.

«Домашнє ТБ» пропонує різні пакети підключення:

  • Мінімальний: до 70 рейтингових українських телеканалів;
  • Базовий: до 80 рейтингових українських телеканалів і кращі канали Viasat, а також необмежений доступ до відеобібліотеки;
  • Комфортний: до 110 рейтингових українських телеканалів, канали Viasat та інші міжнародні телеканали, а також необмежений доступ до відеобібліотеки;
  • Максимальний HD: до 125 телеканалів на будь-який смак, канали в HD якості і необмежений доступ до відеобібліотеки.

 

 

 

Бажаємо приємного перегляду!

Тарифи «Домашнє ТБ» від Київстар