Київстар ТБ

«Київстар ТБ» - спільна пропозиція національного телеком оператора «Київстар» і міжнародного лідера телеіндустрії «Viasat».

«Київстар ТБ» - послуга інтернет телебачення і відеобібліотеки з легальним контентом від провідних українських та міжнародних ТВ-каналів і студій.

«Київстар ТБ» доступне за передплатою. Абоненти мережі «Домашній Інтернет» та абоненти мобільного зв'язку від Київстар можуть включити підписку до свого тарифу. Абоненти інших мобільних операторів України мають змогу сплатити за підписку кредитною карткою.   

Додаток «Київстар ТБ» доступний для пристроїв iOS, Android, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Philips Smart TV, Hisense Smart TV або на ТВ-тюнері, який можна взяти в оренду або придбати. 

«Київстар ТБ» дає можливість мультиекранного доступу: на акаунті можна авторизувати до 5 пристроїв, а перегляд різного контенту можливий з 3 пристроїв одночасно. Завдяки мультиекранному доступу кожен з членів сім'ї зможе підібрати ТБ-програму або відео на свій смак.

«Київстар ТБ» пропонує різні пакети підключення:

  • Базовий: понад 130 рейтингових українських телеканалів;
  • Сімейний: понад 170 рейтингових українських телеканалів і кращі канали Viasat, а також доступ до відеобібліотеки;
  • Вигідний: понад 210 рейтингових українських телеканалів, канали Viasat та інші міжнародні телеканали, а також доступ до відеобібліотеки;
  • Преміум HD: понад 230 телеканалів на будь-який смак, канали в HD якості і необмежений доступ до відеобібліотеки.
Детальніше з умовами підключення та з наповненням пакетів можна ознайомитися за посиланням

 

 

 

Бажаємо приємного перегляду!

Тарифи «Київстар ТБ»

Правила надання та отримання послуги «Київстар ТБ»