Про Viasat

Viasat – офіційний оператор супутникового телебачення.*


Viasat в Україні було створено у 2007 році. Бізнес Viasat має грунтовну основу міжнародного досвіду в технічних рішеннях, підборі телевізійного контенту та веденні бізнесу.

Вже 12 років Viasat надає своїм абонентам якісну послугу та пропонує великий вибір українських та світових каналів у різних пакетах на будь-який смак. Ми піклуємося про своїх клієнтів! Тому постійно вдосконалюємось, забезпечуючи стабільний супутниковий сигнал та цілодобову підтримку наших клієнтів. Крім цього ми постійно досліджуємо популярність телевізійних каналів та оновлюємо свою пропозицію. Ми працюємо по всій території України і забезпечуємо доступ до якісного телевізійного продукту у великих містах та у найвіддаленіших куточках нашої країни.

У 2015 році Viasat почав пропонувати послугу Інтернет телебачення. Інтернет телебачення – це сучасний формат телевізійного продукту, вдала комбінація звичного формату лінійного телебачення та відеобібліотеки фільмів, шоу та документального кіно в HD якості. Сервіс «Домашнє ТБ» працює на будь-яких екранах, включаючи телевізори, Smart TV, мобільні пристрої – смартфони та планшети.

*Під фразою «Viasat – офіційний оператор супутникового телебачення» слід розуміти – ТОВ «ВІЖН ТБ».