Новости

Viasat виходить зі складу Асоціації «Телекомунікаційна палата України»

Прес реліз

25 липня 2016р.

Київ, Україна

 

Viasat виходить зі складу Асоціації «Телекомунікаційна палата України»

 

Viasat повідомляє про вихід зі складу Асоціації «Телекомунікаційна палата України».

 

Вступ нашої компанії до Асоціації був продиктований прихильністю до декларованих  нею принципів, а саме: «сприяння розвитку в Україні сфери телекомунікацій, програмних послуг,  виробництва обладнання та представництва і захисту загальних інтересів своїх членів» (цитата з офіційного сайту Асоціації http://www.telpu.com.ua/ ).

 

Ми всіляко вітаємо та підтримуємо прагнення до впровадження європейської практики, зокрема, технологічної конвергентності, боротьби з піратством, єдиних умов на ринку для всіх провайдерів, а також зміцнення інформаційної безпеки країни.

 

На жаль, останнім часом  діяльність Асоціації, окремі публічні заяви її керівників свідчать про лобіювання інтересів окремих гравців на ринку платного телебачення (зокрема в питанні, що стосується законопроекту № 3504 про внесення змін до закону «Про телебачення і радіомовлення» щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій в складі універсальної програмної послуги (УПП), а не галузі в цілому, що прямо суперечить нашим поглядам та бізнес пріоритетам. Позиція, яку наразі підтримує Асоціація, може завдати шкоди нашим інтересам та відносинам нашої компанії з іншими суб’єктами ринку.

 

Viasat відкритий до співробітництва з профільними асоціаціями, іншими учасниками ринку телебачення та телекоммунікацій та громадськими організаціями.   Наше співробітництво з Асоціацією та її учасниками надалі відбуватимуться в форматі поза формальним членством в Асоціації.  Маємо надію, що позиція Асоціації згодом зміниться таким чином, щоб надавати рівну міру підтримки всім її учасникам.