Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися
Замовити консультацію Консультація

Viasat став генеральним партнером проєкту #забутипровік

В червні 2021 року група 1+1 media запускає другу хвилю програми стажування для людей елегантного віку та запрошує охочих спробувати себе в новому професійному напрямку.

 

Компанія Viasat також долучається до цього проєкту і виступить генеральним медійним партнером. Так, всі бажаючі можуть взяти участь у конкурсі на позицію спеціаліста-стажера з SMM в департаменті маркетингу Viasat.

Конкурс на стажування буде проходити у кілька етапів: спершу розглядаються резюме та/або мотиваційні листи кандидатів. Тут обов’язковою вимогою є наявність хоча б опосередкованого досвіду на обрану позицію. Наступний етап – це опрацювання отриманих заявок і проведення співбесід з кандидатами, які пройшли далі. Стажери-фіналісти протягом двох місяців та 20 годин на тиждень, починаючи з липня, працюватимуть у компанії, відвідуватимуть лекції, екскурсії та майстер-класи від 1+1 media school і Відділу навчання компанії. Крім цього, кожен стажер отримуватиме заохочувальну стипендію.

 

«Наше завдання - стати амбасадором у боротьбі з ейджизмом в нашій країні та допомогти людям інтегруватися у суспільство. Ми вважаємо, що вік - це не привід відмовлятися від сучасного життя, технологій й прогресу. Тому Viasat долучається до боротьби зі стереотипами щодо людей старшого віку. Разом з нашим стажером ми доведемо, що в будь-якому віці можна бути креативним і ніколи не пізно почати займатися нової професією. Велика частина користувачів послуг нашої компанії - це літні люди, проте вони активно користуються цифрової продукцією та сплачують за неї онлайн, або через мобільні сервіси. Це зайвий раз доводить, що вік - не може бути перешкодою для повноцінного життя й участі у житті суспільства», – прокоментувала Світлана Міщенко, керівник супутникової платформи Viasat. 

 

Ознайомитися з деталями програми «Елегантне стажування», а також подати свою заявку можна на офіційному сайті проєкту. Дедлайн прийому заявок – п’ятниця, 25 червня.

 

 

Нові здобутки компанії Viasat та проєкту #забутипровік
06 Вересня

4 вересня 2021 року компанія Viasat стала лауреатом 2-го ступеню Всеукраїнської відзнаки кращих компаній та персоналій телеком та медіа індустрій Telecom Awards 2021 у категорії «Соціальний проєкт року» з ініціативою «Viasat проти ейджизму».

Зустрічаємо осінь з новими тарифами від Viasat!
01 Вересня

З 01 вересня пропозиція Viasat включає 4 тарифні пакети

Viasat разом з 1+1 media розповідають мотивуючі історії зірок у проєкті #забутипровік
30 Серпня

Viasat, в якості генерального медіапартнера проєкту #забутипровік продовжує руйнувати стереотипи про те, що люди елегантного віку не здатні розпочинати власну справу, освоювати цифрові навички та генерувати потужні ідеї.