Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися
Замовити консультацію Консультація

Підключайтеся до Viasat та отримуйте 3 місяці доступу до 1+1 video без додаткової оплати

Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat з 22 липня до 30 вересня 2020 р. проводить спільну акцію з відеоплатформою онлайн телебачення 1+1 video.

 

Так, у зазначений період абоненти Viasat можуть отримати у подарунок 3 місяці доступу до 1+1 video без додаткової оплати: сервісу, що дає змогу дивитися улюблені фільми, серіали і шоу, а також 8 українських популярних телеканалів (1+1, 2+2, ТЕТ, ПЛЮСПЛЮС, Бігуді, Уніан та 2 партнерські канали групи 1+1 media: KVARTAL TV та Paramount Comedy).

 

«Карантин пом'якшено, кордони частково відкрито - українці стали більше подорожувати і, зокрема, відчувати певні незручності через те, що звичні канали лишилися вдома, із тюнером. Тому наша спільна акція із Viasat потішить тих, хто не бажає пропустити бодай хвилину улюблених передач: їх можна буде переглянути на 1+1 video де завгодно та з будь-якого пристрою, в HD якості і без реклами. А у випадку, якщо ви пропустили улюблену передачу чи серіал, їх можна подивитися у записі», – говорить Олександр Козаченко, керівник розважального напрямку контентних продуктів 1+1 media.

 

Viasat постійно досліджує потреби клієнтів, розробляє та пропонує цікаві пропозиції, також у партнерстві з провідними компаніями. Саме завдяки відмінному сервісу та унікальному клієнтському досвіду Viasat є лідером ринку супутникового телебачення України по знанню бренду та кількості підключень згідно з нещодавно проведеними дослідженнями*.

 

Щоб отримати 3 місяці перегляду 1+1 video, потрібно підключитися до супутникового телебачення Viasat та заповнити заявку https://viasat.ua/promo1plus1video. В заявці потрібно вказати ім’я, email, номер договору/підписки Viasat та номер телефону.

 

«Ми раді співпрацювати з одним із найкращих провайдерів розважального контенту від українських медіагруп. Сподіваємось, абоненти оцінять зручність сервісу 1+1 video так само, як вже оцінили переваги супутникового телебачення», – зазначає Світлана Міщенко, керівник платформи Viasat.

 

Детальніше про Акцію можна дізнатися за посиланням https://viasat.ua/promo1plus1video.

 

*За результатами проведеного ІП «ГФК Юкрейн» в квітні 2020 року дослідження «Знання платних провайдерів ТБ в Україні».  Viasat – лідер супутникового телебачення України, за результатами проведеного ТОВ «ІНФО-САПІЕНС» в травні 2020 року дослідження громадської думки на тему  «Дослідження телеглядачів в Україні».

Зміна домашнього транспондера
23 Вересня

Зверніть, будь ласка, увагу, на зміну Базового транспондера

Велике поповнення у пакетах Viasat!
01 Вересня

З 1 вересня Viasat розширює пропозицію каналів в своїх пакетах!

Соціальна пропозиція від Viasat! Тюнер зі знижкою 50%, за 550 грн!
01 Вересня

Поспішайте підключити улюблені канали за надзвичайно вигідними умовами!