Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися
Замовити консультацію Консультація

Зустрічайте нові канали

Шановні клієнти!

Ми постійно слідкуємо за новими тенденціями в телеіндустрії і робимо наші тарифи крутішими для вас! З радістю анонсуємо нові канали у пакетах Viasat.

 З 5 листопада у пакети Сімейний, Престижний та Преміум HD ми додаємо новий пізнавальний канал про туризм, подорожі і пригоди UTRAVEL. Він має на меті популяризацію подорожей нашою країною серед співвітчизників і іноземців. Глядачі побачать нові тревел-шоу від відомих ведучих і блогерів, зможуть більше дізнатися про різні куточки України і по-новому відкрити для себе пляжні та гірські курорти, замки, храми, історичні музеї, природні заповідники, озера, ріки, а також міста і містечки.

 Крім цього, у пакет Сімейний ми додаємо також 3 світові дитячі канали з мультфільмами – Nickelodeon, Nick. Jr. та Nicktoons. Цікаві та яскраві передачі цих каналів-хітів сподобаються дітям різного віку, починаючи з 6 місяців, навчать їх цінувати дружбу і відповідально ставитися до своїх вчинків. Ваші діти будуть навчатися із задоволенням і розважатися з користю.

Сподіваємось, що вам сподобаються запропоновані оновлення. Дякуємо, що ви з нами!

З повагою, команда Viasat
 

Viasat запускає нову програму лояльності за підтримки COMFY
19 Листопада

Розіграш сертифікатів COMFY на суму понад 250 000 грн

Перегляд вартості тарифних планів
15 Листопада
Зустрічайте нові канали
04 Листопада

З 5 листопада Viasat розширює свої пакети новими цікавими каналами