Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися

Супутникова платформа Viasat повідомляє про розширення лінійки обладнання для прийому закодованого сигналу супутника

Офіційна платформа супутникового телебачення Viasat повідомляє, що в рамках підготовки до  анонсованого медіагрупами кодування супутникового сигналу в Україні розширює лінійку обладнання для підключення до платформи. Viasat вибрав додаткового постачальника обладнання – компанію «Shenzhen Newglee Technology Co., Ltd» – одного з провідних  виробників та постачальників супутникового приймального обладнання.

 

Компанії домовилися про поставку понад 100 000 одиниць сеттопбоксів, і перша партія має надійти на ринок вже у вересні. Це сучасний сеттопбокс для прийому супутникового сигналу з розширеним функціоналом – він здатний приймати закодований супутниковий сигнал, є максимально простим для налаштування, тобто абсолютна більшість  клієнтів зможе підключати його до Viasat самостійно.

 

«За останньою доступною інформацією, кодування має відбутись 20.01.2020, тобто залишається дещо півроку на підготовку. Тому ми поспішаємо, аби бути готовими до цієї події і наповнити ринок необхідною кількістю обладнання. У нас вже є успішний досвід у використанні сеттопбоксів Newglee, переконаний, що цей проект буде не менш успішним», – зазначив Дмитро Шедько,  керівник платформи Viasat.

Viasat  повідомляє про розширення лінійки обладнання для прийому закодованого сигналу супутника
06 Грудня

Офіційний оператор супутникового телебачення Viasat повідомляє про розширення своєї лінійки обладнання.  З 05 грудня 2019 року додається новий сеттопбокс Strong SRT 7602.

Оновлення вартості тарифних пропозицій від Viasat
03 Грудня

2 грудня 2019 року офіційний оператор супутникового телебачення, компанія Viasat, оновлює вартість своїх тарифних пропозицій та знижує вартість одного з найпопулярніших пакетів – «Сімейного».

Канал ПравдаТУТ тимчасово недоступний
19 Листопада

Канал тимчасово недоступний з технічних причин