Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися
Замовити консультацію Консультація

13 років Viasat

Всі отримують подарунки на свій день народження, а Viasat їх роздає!

Ми оберемо 13 сотень підписок, яким зробимо подарунок на наш 13-й день народження!

Ми цінуємо вибір та вірність наших клієнтів, тому всі клієнти, які були з нами від самого початку, всі 13 років, і залишаються дотепер, гарантовано отримають від 1 до 12 місяців безкоштовного перегляду максимального пакету телеканалів «Преміум HD»!

Серед інших клієнтів буде проведено розіграш 1 місяця безкоштовного перегляду пакету Преміум HD, за яким буде обрано 1300 переможців.

Додатково буде проведено розіграш 3 місяців перегляду пакету «Преміум HD», серед клієнтів, які залишать свої привітання у спільноті Facebook https://www.facebook.com/Viasat.TVGuide

З правилами акції Ви можете ознайомитися тут.

З переліком переможців можете ознайомитися тут.

Дякуємо, що Ви з нами!

 

Нові здобутки компанії Viasat та проєкту #забутипровік
06 Вересня

4 вересня 2021 року компанія Viasat стала лауреатом 2-го ступеню Всеукраїнської відзнаки кращих компаній та персоналій телеком та медіа індустрій Telecom Awards 2021 у категорії «Соціальний проєкт року» з ініціативою «Viasat проти ейджизму».

Зустрічаємо осінь з новими тарифами від Viasat!
01 Вересня

З 01 вересня пропозиція Viasat включає 4 тарифні пакети

Viasat разом з 1+1 media розповідають мотивуючі історії зірок у проєкті #забутипровік
30 Серпня

Viasat, в якості генерального медіапартнера проєкту #забутипровік продовжує руйнувати стереотипи про те, що люди елегантного віку не здатні розпочинати власну справу, освоювати цифрові навички та генерувати потужні ідеї.