Підключайтеся
прямо зараз!
підключитися
Замовити консультацію Консультація
Велика маленька Я

Велика маленька Я

Сентиментальна мелодраматична комедія про дітей і дорослих. Точніше, про одного дорослого і його дитинство. «Велика» героїня у виконанні Софі Марсо і її «маленька» протеже — абсолютно різні. Одна — фанатична кар’єристка, яка часом забуває навіть про власного брата, інша — мрійлива дівчинка, у голові якої не вміщаються усі численні плани та ідеї на майбутнє. Але, не дивлячись на досвід, здобутий з роками, маленька героїня здається набагато мудрішою і більш далекоглядною.

Вона вже тоді підозрювала, що будні зможуть затягнути її у свої тенета і завадити здійсненню всіх мрій. Тому написала листа, у якому попросила себе не забути найважливішого через багато років, нехай це і може видатись дорослому маячнею. Зараз вона читає цей лист і розуміє, що їй чогось бракує. Можливо, себе? Ці листи примушують дорослу героїню переосмислити все життя!

Навіщо ми зберігаємо сувеніри з дитинства? Імовірно тому, що вони нагадують нам про щось дуже важливе… У цій стрічці досить шарму для того, аби після перегляду десь всередині залишилося відчуття теплоти  і бажання пригадати усі дитячі мрії.