Сплачуйте один раз на весь рік зі знижкою 20%!

Сплачуйте один раз на весь рік зі знижкою 20%! Сплачуйте один раз на весь рік зі знижкою 20%!

З 1 вересня підключайте пакети «Сімейний» та «Престижний» на 12 місяців за спеціальною ціною!

Сплачуйте один раз відразу всю суму вартості зазначених пакетів на рік зі знижкою 20% та економте свій час та гроші! Кожен клієнт, що скористається цією пропозицією, отримує підключення двох додаткових телевізорів безкоштовно! Підключайтесь самі та підключайте друзів чи сусідів і насолоджуйтесь переглядом без переплат!

Хіт продажів, пакет «Сімейний» з передплатою на 1 рік коштуватиме 1299 грн. До пакету входять більше 105 каналів, серед яких є як українські національні канали, так і канали родини Viasat, а також популярні тематичні канали (кіно, спорт, пізнавальні, дитячі). З пакетом «Сімейний» вся родина завжди обере собі передачу чи фільм до смаку!  
Чудова пропозиція розповсюджується також на світові пізнавальні та фільмові канали, які входять до пакету «Престижний». При оплаті на 1 рік вони доступні всього за 1899 грн. В «Престижний» пакет входять більше 116 світових популярних, спортивних, пізнавальних, фільмових, дитячих телеканалів! Багато каналів транслюються в HD якості, що надасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості.

Щоб підключити цю пропозицію, звертайтеся в Центр інформаційної підтримки:

  068 170 82 82
  050 170 82 82
  093 170 82 82

З 13-го місяця відповідно діє стандартна абонентська плата – 139 та 199 грн/міс в залежності від обраного тарифного пакету.
Деталі тут.


Замовляйте консультацію одним кліком! Тисніть на кнопку нижче і оформіть виїзд майстра Viasat просто зараз!👇