Вигідне літо з Viasat 

Вигідне літо з Viasat  Вигідне літо з Viasat 

Тільки до кінця літа діють спеціальні ціни на супутникове телебачення за будь-яких умов! Кожен, хто підключиться до супутникового телебачення Viasat з 11 липня до 31 серпня, отримає спеціальну ціну на найпопулярніший пакет «Сімейний» - 1-й місяць всього за 49 грн/міс, а далі – 129 грн/міс, замість стандартних 149 грн/міс! 

Поспішайте підключити послуги телебачення Viasat за зниженою ціною і завжди майте доступ як до актуальних інформаційних новин, так і до розважальних передач.

Нагадуємо, що супутникове телебачення це найстабільніший тип телевізійного мовлення, оскільки не залежить від наземних передавачів, що особливо актуально під час воєнних дій! З пакетом «Сімейний» кожний член родини знайде собі улюблений канал чи передачу до смаку. 

В пакет «Сімейний» входить більше 110 каналів, серед яких є всі українські національні канали та світові канали різних тематичних жанрів: кіно - TV1000, TV1000 World Kino, TV1000 Action, ViP Comedy, Paramount Comedy, FILMUADRAMA, Bolt, Dorama, Hollywod; пізнавальні – History, Discovery Channel, Animal Planet, TLC, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, English Club, Utravel, Кус-Кус, Дача, 36,6, Фауна, Терра, Наука, Епоха; спортивні - Viasat Sport, Трофей, Рибалка, XSport та дитячі – Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons, Duck TV, Da Vinci.

Правила акції тут.

Замовляйте консультацію одним кліком! Тисніть на кнопку нижче і оформіть виїзд майстра Viasat просто зараз!