Останні новини по розділу Новини компанії на сайті http://viasat.ua/ ua Copyright 1999-2017 Viasat <![CDATA[Зустрічаємо канали Food Network і Дача в пакетах супутникового ТБ Viasat]]> Спеціально до літнього дачного сезону ми приготували для наших абонентів приємний сюрприз - нові канали про смачну їжу і секрети домашнього господарства! Зустрічаємо Food Network і «Дача» на Viasat!

]]>
Спеціально до літнього дачного сезону ми приготували для наших абонентів приємний сюрприз - нові канали про смачну їжу і секрети домашнього господарства! Зустрічаємо Food Network і «Дача» на Viasat!

 

Food Network (№251 в ЕПГ) пропонує новий підхід до передач про їжу, з акцентом на найсміливіших і розважальних проектах у цьому жанрі. Це нетиповий кулінарний канал. Один з найбільш швидкозростаючих брендів, що входять в категорію розважальних каналів у Великобританії і на території Європи, Близького Сходу і Азії. Це канал, бібліотека якого наповнена програмами, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах. Канал буде доступний для абонентів пакетів Престижний HD Преміум, Престижний Преміум, Престижний HD, Престижний.

 

«Дача» (№254 в ЕПМ) - на цьому телеканалі зібрані актуальні відео про садівництво і рослинництво для любителів присадибного господарства, а також програми про будівництво і створення дизайнерських виробів своїми руками. Герої програм - визнані фахівці в своїх областях.

 

Слідкуйте за нашими анонсами!

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Зміни в програмній пропозиції пакету «Преміальний HD» «Домашнього ТБ»]]> У програмній пропозиції «Домашнього ТБ» відбудуться зміни: телеканал Трофей HD (№ 339 в ЕПГ) буде незабаром виключено з програмної пропозиції «Домашнього ТБ» та з Електронного програмного гіда абонентів «Домашнього ТБ».

]]>
У програмній пропозиції «Домашнього ТБ» відбудуться зміни: телеканал Трофей HD (№ 339 в ЕПГ) буде незабаром виключено з програмної пропозиції «Домашнього ТБ» та з Електронного програмного гіда абонентів «Домашнього ТБ».

 

Приємна новина для абонентів пакету «Преміальний HD» «Домашнього ТБ» – ми запускаємо канал XSport HD (№ 333 в ЕПГ). XSport HD - український спортивний телеканал для аудиторії з активною життєвою позицією. Разом з класичними видами спорту - хокеєм, боксом, єдиноборствами, легкою атлетикою, тенісом, плаванням, гандболом, канал пропонує своїм глядачам програми про екстремальні види спорту, спортивну риболовлю, трансляції змагань зі спідвею, снукеру, покеру, а також пізнавальні та гумористичні програми, пов'язані зі спортом. Тепер канал доступний абонентам «Домашнього ТБ» в HD якості.

 

Слідкуйте за нашими анонсами.

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Viasat пропонує абонентам супутникового телебачення низку нових радіоканалів]]> Viasat пропонує абонентам супутникового телебачення низку нових радіоканалів:

Перший канал Українського радіо» (УР-1)  (№501 в ЕПГ) складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

]]>
Шановні абоненти,

 

Viasat пропонує абонентам супутникового телебачення низку нових радіоканалів:

 

«Перший канал Українського радіо» (УР-1)  (№501 в ЕПГ) складається з інформаційно-музичних блоків, інформаційних програм і випусків, що висвітлюють найважливіші події в Україні та за кордоном, передач на громадсько-політичні, соціально-економічні теми, літературно-художніх, музичних програм, передач для дітей та юнацтва.

 

Радіо «Промінь» (№502 в ЕПГ) пропонує слухачам аналітичні, пізнавальні, соціальні, культурологічні, спортивні програми, новини, інтерактивні вікторини, хіт-паради.

Музичне наповнення - сучасна українська та зарубіжна естрада, рок, некомерційна музика.

 

Радіо «Культура» (№503 в ЕПГ) складається з інформаційно-аналітичних, публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких, розважальних і музичних програм, які висвітлюють події культури і розраховані на найширші  кола слухачів. Це радіо насамперед для тих, хто любить музику, літературу, театр, кіно і прагне долучитися в  інтерактивному ефірі до обговорення найширшого спектру тем  за участю відомих  діячів культури і мистецтва - знаковими постатями в Україні. 

 

Бажаємо приємного дня!

 

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Телеканал «Центральний Канал» припиняє своє супутникове телевізійне мовлення]]> Телеканал «Центральний Канал» припиняє своє супутникове мовлення. У зв’язку з цим Viasat вимушений припинити розповсюдження каналу абонентам супутникового телебачення Viasat та виключає канал з Електронного Програмного Гіда (№34 в ЕПГ).

]]>
Шановні абоненти,

 

Телеканал «Центральний Канал» припиняє своє супутникове мовлення. У зв’язку з цим Viasat вимушений припинити розповсюдження каналу абонентам супутникового телебачення Viasat та виключає канал з Електронного Програмного Гіда (№34 в ЕПГ).

В подальшому Viasat готовий сприяти розповсюдженню каналу, якщо він поновить мовлення.

 

Слідкуйте за нашими анонсами.

Команда Viasat   

]]>
<![CDATA[Телеканал «Гумор/Бабай» припинив своє мовлення]]> Телеканал «Гумор/Бабай» припинив своє мовлення. У зв’язку з цим Viasat виключає канал «Гумор/Бабай» з Електронного Програмного Гіда (№141 в ЕПГ).

]]>
Шановні абоненти,

 

Телеканал «Гумор/Бабай» припинив своє мовлення. У зв’язку з цим Viasat виключає канал «Гумор/Бабай» з Електронного Програмного Гіда (№141 в ЕПГ).

В подальшому Viasat готовий сприяти розповсюдженню каналу, якщо він поновить мовлення.

 

Слідкуйте за нашими анонсами.

Команда Viasat                

]]>
<![CDATA[Зміни в програмній пропозиції Viasat абонентам послуги «Домашнє ТБ»]]> У зв’язку з тим, що телеканали Trace Sport Stars (№307 в ЕПГ), Trace Sport Stars HD (№338), Trace Urban (№406), Trace Urban HD (№405) та Vintage TV (№410) не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та національного законодавства, Viasat виключає їх зі своєї пропозиції та з Електронного Програмного Гіда.

]]>
Шановні абоненти,

 

У зв’язку з тим, що телеканали Trace Sport Stars (№307 в ЕПГ), Trace Sport Stars HD (№338), Trace Urban (№406), Trace Urban HD (№405) та Vintage TV (№410) не внесені до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та національного законодавства, Viasat виключає їх зі своєї пропозиції та з Електронного Програмного Гіда.

 

Натомість з 20 березня ми пропонуємо абонентам послуги «Домашнє ТБ» телеканал Food Network (№251 в ЕПГ). Найближчим часом у пропозиції також з’являться канали XSport HD (№326) та ZIK HD (№ 19).

 

Food Network – нетиповий розважальний кулінарний канал, пропонує новий підхід до передач про їжу, роблячи акцент на найсміливіших і розважальних проектах в цьому жанрі. В ефірі каналу програми, які отримали безліч нагород на різних тематичних конкурсах, біографії шеф-кухарів і ведучих, рецепти страв і багато іншого. Канал буде доступний в пакетах «Оптимальний» та «Преміальній HD».

 

XSport HD – український спортивний телеканал, який пропонує глядачам унікальний інформаційно-аналітичний контент, прямі трансляції вітчизняних спортивних змагань, програми з екстремальних видів спорту та пізнавально-розважальні програми в HD-якості. Канал буде доступний в пакеті «Преміальний HD».

 

ZIK HD – телеканал завжди йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється, прагнучи давати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми. Головні події, документальні фільми, публіцистичні передачі, журналістські розслідування в HD-якості. Канал буде доступний в пакеті «Преміальний HD».

 

Приємного перегляду!

 

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Телеканал «3s.tv» припинив своє мовлення]]> На жаль, телеканал «3s.tv» з 1 березня 2017 року все ж таки припинив своє мовлення у зв’язку з фінансовою ситуацією. 

]]>
Шановні абоненти,

 

На жаль, телеканал «3s.tv» з 1 березня 2017 року все ж таки припинив своє мовлення у зв’язку з фінансовою ситуацією. Відповідно до цього Viasat виключає канал «3s.tv» з Електронного Програмного Гіда (№58 в ЕПГ). В подальшому Viasat готовий сприяти розповсюдженню каналу, якщо він поновить мовлення.

Слідкуйте за нашими анонсами.

 

Команда Viasat

 

]]>
<![CDATA[Телеканал 3s.tv поновлює своє мовлення]]> Рады сообщить, что телеканал 3s.tv возобновил свое вещание. В связи с этим с 15 февраля 2017 года Viasat вновь ретранслирует канал (№ 58 в ЭПГ).

]]>
Шановні абоненти,

 

Раді повідомити, що телеканал 3s.tv відновив своє мовлення. У зв’язку з цим з 15 лютого 2017 року Viasat знов поширює канал (№ 58 в ЕПГ).

Приємного перегляду!

Слідкуйте за нашими анонсами.

 

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Зміни в програмній пропозиції Viasat стосовно переліку каналів]]> Телеканали Перший Автомобільний (№310 в ЕПГ), CBS Reality (№251), Extreme Sports (№322) буде виключено з програмної пропозиції Viasat.

]]>
Шановні абоненти,

 

Телеканали Перший Автомобільний (№310 в ЕПГ), CBS Reality (№251), Extreme Sports (№322) буде виключено з програмної пропозиції Viasat.

Viasat постійно досліджує популярність телевізійних каналів серед своїх абонентів та оптимізує свою пропозицію.

Варто нагадати, що серед розважально-пізнавальних каналів присутні такі, як низка каналів Discovery (№209, №210, №212 в ЕПГ), Travel Channel (№235), TLC (250), Fine Living (№253), Outdoor Channel (№325), Viasat History (200), Viasat Explore (201), Viasat Nature (202), та інші.

Найближчим часом ми також запропонуємо вам нові розважально-пізнавальні телеканали.

Слідкуйте за нашими анонсами!

 

Команда Viasat

]]>
<![CDATA[Телеканал HD Fashion буде виключено з Електронного програмного гіда абонентів «Домашнього ТБ» ]]> Телеканал HD Fashion буде виключено з програмної пропозиції Viasat та з Електронного програмного гіда абонентів «Домашнього ТБ» (№ 276 в ЕПГ).

]]>
Шановні абоненти,

 

Телеканал HD Fashion буде виключено з програмної пропозиції Viasat та з Електронного програмного гіда абонентів «Домашнього ТБ» (№ 276 в ЕПГ).

Viasat постійно досліджує популярність телевізійних каналів серед своїх абонентів та оптимізує свою пропозицію. Найближчим часом ми запропонуємо вам нові розважально-пізнавальні телеканали.

Слідкуйте за нашими анонсами.

 

Команда Viasat

 

]]>